Back to top

Dostawa i zwroty - Informacje


INFORMACJE O DOSTAWIE:

Po złożeniu zamówienia i otrzymaniu płatności. Twój numer śledzenia zostanie wysłany na Twój adres e-mail. Abyś mógł zobaczyć swój numer śledzenia w obszarze MOJE KONTO witryny po zalogowaniu.


ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO

Dostawa następnego dnia roboczego *

Bezpłatna dostawa przy zamówieniach powyżej 100 £. Jeśli twoje zamówienie jest mniejsze niż 100 £, opłata za wysyłkę wynosi 5,95 £

Dostawa od poniedziałku do piątku. Godzina graniczna dla wysyłki tego samego dnia to 15:00 od poniedziałku do piątku

Śledzone i podpisane przez Parcelforce

* W przypadku klientów uznanych za zdalne mogą zostać dodane dodatkowe dni wysyłki


EUROPE

Dostawa w ciągu około 2-5 dni roboczych

Bezpłatna dostawa przy zamówieniach powyżej 500 GBP. Jeśli zamówienie jest mniejsze niż 500 GBP, opłata za wysyłkę wynosi 15 GBP *

Dostawa od poniedziałku do piątku. Ostateczna godzina dla wysyłek tego samego dnia to 14:00 GMT od poniedziałku do piątku

Śledzone i podpisane przez Parcelforce lub FedEx

* W przypadku adresów, które kurierzy uznają za odległe, mogą obowiązywać dodatkowe opłaty

Ponieważ Wielka Brytania opuściła Unię Europejską, klienci w Europie nie będą już obciążani brytyjskim podatkiem VAT od wszelkich złożonych zamówień (ponieważ będą one klasyfikowane jako eksport).

Zostaniesz obciążony podatkiem VAT, cłami i opłatami za odprawę, gdy Twoje towary dotrą do Twojego kraju. Twój kurier zazwyczaj skontaktuje się z Tobą w celu bezpośredniego ustalenia płatności.

Klienci będą również wymagać numeru EORI lub numeru importera, aby otrzymać towary.


STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI

Dostawa następnego dnia roboczego *

Przesyłka zaczyna się od 35 USD, ale będzie się różnić w zależności od wielkości zamówienia. Prawidłowa cena zostanie obliczona przy kasie

Dostawa od poniedziałku do piątku. Godzina graniczna dla wysyłki tego samego dnia to 12:30 (czasu GMT) od poniedziałku do piątku

Śledzone i podpisane przez FedEx

Klient powinien płacić wszelkie podatki. Jeśli klient wróci do paczki, zwróci ją tobie

* W przypadku klientów uznanych za zdalne mogą zostać dodane dodatkowe dni wysyłki


 DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE - RESZTA ŚWIATA, Z WYŁĄCZENIEM POWYŻEJ

Dostawa w ciągu około 4-7 dni roboczych

Opłata za wysyłkę będzie się różnić w zależności od wielkości zamówienia. Prawidłowa cena zostanie obliczona przy kasie

Dostawa od poniedziałku do piątku. Godzina graniczna dla wysyłki tego samego dnia to 15:00 od poniedziałku do piątku

Śledzone i podpisane przez FedEx lub Parcelforce

Klient powinien płacić wszelkie podatki. Jeśli klient wróci do paczki, zwróci ją tobie


INFORMACJE ZWROTNE:

Jeśli chcesz zwrócić jakiekolwiek modele, powiadom nas o tym e-mailem na adres sales@missiclothing.com w ciągu 2 dni od otrzymania towaru, podając numer zamówienia, imię i nazwisko, adres, numer produktu i powód zwrotu. Dzieje się tak również w przypadku wadliwych towarów, dlatego prosimy klientów o sprawdzenie wszystkich otrzymanych towarów, aw przypadku uszkodzeń / wad produkcyjnych należy również przesłać zdjęcie usterki pocztą elektroniczną.

Po zatwierdzeniu zwrotu prosimy o zwrot w ciągu 7 dni. Nie przyjmujemy żadnych zwrotów, które nie zostały wcześniej zatwierdzone na piśmie.

 

Wszystkie przedmioty należy zwrócić w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu z załączoną notą obciążeniową. Twój zwrot zostanie przelany tą samą metodą płatności i / lub na tę samą kartę, za pomocą której dokonałeś pierwotnej płatności. Zwroty środków mogą pojawić się na koncie w ciągu 7 dni roboczych.

 

Należy pamiętać, że klient musi zorganizować zwrot własnym kurierem na własny koszt. Nie ponosimy opłaty pocztowej za zwrot towaru.

Zalecamy zwracanie towarów przesyłką poleconą / ubezpieczoną, ponieważ nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w czasie, gdy zwroty są przechowywane przez osoby trzecie.

Zastrzegamy sobie prawo do odliczenia 20% opłaty za uzupełnienie zapasów w przypadku zwrotów, które nie mają prawdziwej wady produkcyjnej lub zostały zwrócone po 7 dniach.

Nie możemy zaoferować wymiany wadliwych elementów. Wszelkie zwrócone wadliwe produkty zostaną zwrócone.

 

Adres zwrotny:

Odzież Missi (zwroty)
43 Broughton Street
Manchester
M8 8AN
Wielka Brytania