Back to top

Payments Information Polish

INFORMACJE PLATNOSCI

 

Karta kredytowa / debetowa płatności online jest najszybszym i najprostszym sposóbem płatności. Akceptujemy Visa, MasterCard, Maestro i American Express jak rownież, bezpieczny systemem płatności 3D, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. Jeśli nie miałes okazji stosować tej usługi wczesniej, musisz zarejestrować się i utworzyć hasło dla karty debetowej lub kredytowej (można to zrobić przy kasie). Po zarejestrowaniu się, należy użyć tego samego hasła dla wszystkich transakcji internetowych dokonywanych z tej karty. Twoja karta zostanie obciążona, gdy zamówienie zostało przetworzone.
PayPal jest rownież preferowaną metodą płatności. Proszę pamiętać, E-Kontrole mogą trwać do 10 dni, kiedy zostana usunięte. Towar zostanie wysłany tylko raz E-kontrol jest wyczyszczony z Twojego konta.


Opcja przelewów bankowych jest również dostępna, a instrukcje są wyświetlane przy kasie, a także potwierdzeniu adresu e-mail. Należy pamiętać, że przelewy bankowe mogą zająć kilka dni w przypadku klientów spoza Wielkiej Brytanii, a zamówienie zostanie wysłane dopiero po otrzymaniu płatności. Po dokonaniu przelewu prześlij e-mailem kopię potwierdzenia zapłaty na adres sales@missiclothing.com. Płatność gotówką mogą ci płacić tylko ci, którzy zbierają towary tylko w naszym salonie w Manchesterze. Nie akceptujemy czeków..