Back to top

Projektowanie i Produkcja

Projektowanie i Produkcja

 
Missi Clothing zaopatruje wiele sklepów i marek High Street w Europie i na świecie. Dostarczamy własne projekty stworzone przez wewnętrzny zespół projektowy, a także produkujemy według własnych specyfikacji lub określonych proporcji wielkości. Mamy silną bazę produkcyjną w Wielkiej Brytanii, gdzie wytwarzanych jest wiele naszych produktów. Mamy również silny łańcuch dostaw w Azji, Turcji i Europie. To pomaga nam być elastycznym podczas tworzenia nowych projektów. W naszym salonie w Manchesterze posiadamy obszerną bibliotekę tkanin, nadruków, akcesoriów i próbek.

Wszystkie produkty na naszej stronie są dostępne w sprzedaży hurtowej w paczkach. Szczegóły produktu zostaną podane na każdej stronie.

Jeśli chcesz wyprodukować własne projekty, pamiętaj, że minimalna wielkość zamówienia dla naszych usług produkcyjnych wynosi 300 sztuk na styl, ale może się to różnić w zależności od projektu. Jeśli jesteś zainteresowany którąkolwiek z tych usług lub chciałbyś uzyskać więcej informacji na ten temat, skontaktuj się z sales@missiclothing.com, aby umówić się na spotkanie w celu dalszej dyskusji.

Obecnie oferujemy również niestandardową usługę drukowania. Minimalna ilość zamówienia na tę usługę to 60 sztuk. Aby uzyskać więcej informacji, napisz na adres sales@missiclothing.com.