Back to top

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

 

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę płacić podatek VAT?
20% VAT jest pobierany tylko do klientów z Wielkiej Brytanii i klientów z UE, którzy nie mają ważnego numeru VAT. Klienci spoza UE nie będą obciążone podatkiem VAT, ale muszą zapłacić lokalne opłaty przywozowe w momencie otrzymania towarów. Klienci z UE z ważnym numer VAT nie będą obciążone podatkiem VAT.

Kiedy moje zamówienie zostanie wysyłane?
Oferujemy wysyłkę w ten sam dzień jeżeli zamówienie zostało opłacone przez 14:00 od poniedziałku do czwartku. Zamówienia opłacone najpóźniej 14:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego. Proszę zobaczyć, informacje o wysyłce.

Jak czesto jest nowy towar?
Otrzymujemy nowe kolekcje średnio 4 dni w tygodniu. Proszę sprawdzić na naszej stronie internetowej oraz wpisac się do newsletterów odnośnie regularnych aktualizacji.

Czy wysyłacie do mojego kraju?
Tak najprawdopodobniej! Mamy klientów z Nowej Zelandii, Nigerii, USA, Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Nasze zintegrowane UPS umożliwi Ci dane odnośnie kosztu wysyłki i czas dostawy.


Jaki jest rozmiar SM i ML?
SM jest odpowiednikiem rozmiaru UK 8/10 & ML 12/14. Proszę zobaczyć nasz przewodnik po rozmiarach, który obejmuje międzynarodowy rozmiar w swojej informacji.

Mogę podzielić paczki?
Niestety, nie możemy rozdzielić zamówionego pakietu. Sprzedajemy tylko w opakowaniach, które są zazwyczaj po 6 sztuk. Pełny rozkład wielkości jest podany na każdej informacji o stylu produktu.

Można kupić próbki?
Nie sprzedajemy próbek indywidualnie. Mamy jednak opcje i sprzedać mieszanke 25 różnych produktów .

Czy można śledzic Was social media, takich jak Facebook i Twitter?
Tak możesz śledzić nas na Twitterze: @ missiclothinguk
Polub nas na Facebooku: www.facebook.com/pages/Missi-Clothing-UK/577609675582873
Śledź nas na Instagram: missiclothinguk

Czy mogę użyć wasze zdjęć na mojej stronie internetowej?
Tak, można użyć zdjęcia z każdego produktu zakupionego u nas. Zdjęcia powinny być wykorzystywane jedynie do ponownej sprzedaży produktu, a nie dla Marketingowych / Reklamowych / działań promocyjnych poza swoim własnym sklepie detalicznym lub stronie internetowej.